Czwórka zakończyła projekt „Już pływam”

12 czerwca 2017 r. 13 dzieci z  klasy pierwszej z ZSS nr 4  w Limanowej zakończyło naukę pływania w ramach projektu „Już pływam”. Program ten finansowany był z budżetu Województwa Małopolskiego, środków własnych Miasta Limanowa oraz wpłat rodziców.

W ramach programu uczniowie mieli zapewnione:

– 20 godzin zajęć nauki pływania,

– wynajem pływalni,

– naukę pływania prowadzoną przez wykwalifikowanych instruktorów,

– dowóz na basen,

– opiekę nauczycieli w trakcie dowozu i pobytu na pływalni.

Dzieci w ramach realizowanego programu zdobyły podstawowe umiejętności pływackie oraz poznały zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie.

Projekt „Już pływam” realizowany był na Pływalni Limanowskiej przez dziesięć kolejnych poniedziałków. Zakończył się wspaniałą zabawą. Dzieci rozegrały turniej piłki wodnej, zjeżdżały na zjeżdżalni, pływały. Po zakończeniu zajęć instruktorzy wręczyli im pamiątkowe gadżety.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, które chętnie brały  w nich udział.

 

Skip to content