BAJTEK w Krakowie

24. 05.2017 r. Grupa Teatralna „Bajtek” wyruszyła do Krakowa. Najpierw grupa starsza rywalizowała z wieloma grupami teatralnymi (przegląd trwał 4 dni) w „Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych” w MDK w Krakowie – Nowej Hucie, prezentując spektakl „Czarodziejski fikołek czyli to nie moja sprawa” na podstawie scenariusza Wandy Staroniewicz. Dzieci miały również możliwość obejrzenia spektakli innych zespołów i porównania swoich umiejętności z umiejętnościami innych młodych aktorów.

Po teatralnej tremie jednak szybko nie zostało śladu gdyż następnym punktem programu było „szaleństwo” w Parku Wodnym  i Parku Trampolin – GOjump.

Obowiązkowym pobytem w MacDonaldzie grupa zakończyła wycieczkę i szczęśliwie wróciła do domu.

Wycieczkę zorganizowały Danuta Ługowska i Jadwiga Kazana. Dziećmi na wycieczce opiekowała się również pani Małgorzata Frączek, której serdecznie dziękujemy.

Skip to content