Poczet sztandarowy oddał hołd zamordowanym oficerom

Delegacja naszej szkoły w  niedzielę 30 kwietnia 2017 r. uczestniczyła w uroczystej  Mszy Świętej celebrowanej w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w 77. rocznicę mordu dokonanego na polskich oficerach przez NKWD m.in. w Katyniu, Bykowni, Charkowie, Kuropatach i Miednoje.

Mszę Świętą poprzedził Apel Poległych w wykonaniu uczniów ZSS Nr 1 w Limanowej, Związku Strzeleckiego „Strzelec” pod komendą Inspektora Stanisława Dębskiego oraz grupy rekonstrukcyjnej Limanowskiego Stowarzyszenia Historii Ożywionej Jabłoniec 1914. Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Dętej „Echo Podhala” pod kierownictwem Marka Michalika.

Poczet sztandarowy w składzie: Michał Jonak, Monika Kacik, Anna Kokot, opiekę sprawował pan Krzysztof Biernat.