Nasi uczniowie kibicują Termalice

Już po raz trzeci, dzięki uprzejmości Państwa Witkowskich, nasi uczniowie zostali zaproszeni na mecz Termalici Bruk-Bet Niecieczy z Wisłą Kraków.

Wprawdzie tym razem drużyna gospodarzy przegrała z rywalem 2:3, ale liczyły się przede wszystkim pozytywne emocje panujące na stadionie. Dzieci i młodzież pod opieką nauczycieli mogli na żywo obserwować jednych z lepszych piłkarzy w Polsce. Szczególnie zachwyceni byli chłopcy, którym marzy się kariera na miarę Roberta Lewandowskiego czy Lionela Messiego. Najważniejsze jednak jest to, że na stadionie w Niecieczy zawsze panuje serdeczna atmosfera i dzieci mogą nauczyć się jak kulturalnie kibicować, niestety na wielu innych meczach w Polsce tego brakuje.

Życzymy piłkarzom Termalici samych sukcesów i jeszcze raz dziękujemy Państwu Witkowskim za zaproszenie.

Krótka relacja wideo dostępna jest na stronie drużyny:

http://www.termalica.brukbet.com/nowa/aktualnosc/6679-uczniowie-zss-nr-4-w-limanowej-kibicuja-sloniom–wideo-

Skip to content