Bartosz Sułkowski jedzie na Polish Cadet Open 2017

Bartosz Sułkowski został powołany na międzynarodowy turniej tenisa stołowego. Będzie on reprezentował Polskę w ITTF Golden Series Polish Cadet Open w dniach 23-28 maja 2017 w tenisie stołowym. Do turnieju zostało powołanych po 6 najlepszych zawodników z całego kraju. Jest to bardzo wielkie osiągnięcie dla klubu UKS „Płomień”oraz dla naszego ucznia. Bartosz aktualnie zajmuje 3 miejsce w rankingu ogólnopolskim kadetów. Trenerem Reprezentacji Polski jest pan Jakub Perek.

Do sukcesów Bartka niewątpliwie przyczyniło się wsparcie finansowe Burmistrza Miasta Limanowa pana Władysława Biedy i firm – pana Mieczysława Jońca „Joniec”, pana Romana Dudka „Laskopol”, pana Pawła Michury „Midrew”. Dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Skip to content