Zachęć dzieciaka do zjedzenia buraka

W poniedziałek 06.03.2017 r. przeprowadzony został kolejny etap projektu „Szkoła promująca zdrowy styl życia”, prowadzonego przez panią Joannę Głabuś-Chowaniec. Klasy 4-6 miały za zadanie przygotować plakat zachęcający uczniów klas 1-3 do jedzenia warzyw. W głównym holu urządzona została galeria plakatów, którą odwiedzili uczniowie młodszych klas, oddając głosy na najlepszą pracę.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe, ale do młodszych kolegów najbardziej przemówił plakat klasy 6a, która zajęła pierwsze miejsce w tej rywalizacji. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 4a,  na trzecim miejscu klasa 6b, a klasy 5a i 5b zajęły równorzędne czwarte miejsce. Poniżej zamieszczamy  punktację w/w konkurencji:

Klasa „Zachęć dzieciaka do zjedzenia buraka” – punktacja
6a 40
6b 30
5a 25
5b 25
4a 35

 

Skip to content