Powitanie wiosny w klasach 0-III

Dzieci z klas 0-III powitały wiosnę głośno i kolorowo. Klasy drugie pod kierunkiem Danuty Ługowskiej i Anny Palacz wspaniale przygotowały i zaprezentowały część artystyczną. Młodzi aktorzy popisywali się doskonałą dykcją odgrywając wiosenne scenki, w których nie zabrakło powracających ptaków i innych zwierząt witających wiosnę. Piosenki i tańce ubarwiły przedstawienie i pokazały talenty muzyczne i taneczne dzieci z obydwu klas drugich.

Karol Frączek i Ola Furtak z wielką swobodą i ogromnym poczuciem humoru wyrecytowali wiersze za które na Triadzie otrzymali Karol – I,  a Ola – III miejsce.

Na koniec dzieci rywalizowały w konkursie na jak najdłuższe kręcenie hula-hopem i skakanie na skakance. W konkursie hula – hop wygrali: Martyna Leśniak z klasy 2b i Kuba Kuna z klasy 3b. Natomiast w skakaniu na skakance najlepszą okazała się Ala Michalik z klasy 3a.

Kulminacją imprezy była fryzura Pani Wiosny, którą fryzjerki przygotowywały na oczach widzów. Kunszt i profesjonalizm jakim wykazały się dziewczynki podkreśliła pani Dyrektor i zaproponowała, że w nagrodę fryzjerki zrobią jej wiosenną fryzurę.

Skip to content