III miejsce Darii Kokot

29.03.2017 w Zespole Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej odbył się VIII Powiatowy Konkurs BEZPIECZNY INTERNET dla uczniów gimnazjum Powiatu Limanowskiego w ramach kampanii „Tydzień z Internetem”. Konkurs organizował Zespół Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w L-wej, Starostwa Powiatowego w Limanowej i Urzędu Miasta Limanowa.

Honorowy patronat nad konkursem objął Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa oraz Jan Puchała Starosta Limanowski. Patronat merytoryczny sprawowała Fundacja Dzieci Niczyje. Boje były zażarte, uczestnicy (29 uczniów z 16 gimnazjów powiatu limanowskiego) rozwiązywali test wyboru (40 pytań) oparty na literaturze podanej w regulaminie konkursu. 

Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce zajął Jakub Kasperski ZSS nr 2 w Limanowej

II miejsce zajął Bartłomiej Jasica z ZSS nr 3 w Limanowej,

III miejsce zajęła Daria Kokot z ZSS nr 4 w Limanowej,

Gratulujemy uczestnikom i organizatorom!

  

 

 

 

Skip to content