Daria Kokot najlepsza w powiecie

Dnia 24.02.2017 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej odbył się IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Naszą szkołę reprezentowało na nim trzech najlepszych uczniów z klasy III gimnazjum: Daria Kokot, Gabriela Dudek oraz Michał Jonak.

Patronat Honorowy nad konkursem objął  pan Jan Puchała- Starosta Limanowski. Partnerami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Rada Rodziców działająca przy ZSTiO oraz wydawnictwo językowe Macmillan. W etapie finałowym wzięło udział 59 uczniów reprezentujących 21 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego.

Po sprawdzeniu prac pisemnych przez komisję konkursową nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, na którym obecni byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Limanowej pan Mieczysław Uryga- Wicestarosta Limanowski oraz pan  Artur Krzak- Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu.

Konkurs bezapelacyjnie wygrała nasza uczennica DARIA KOKOT.

 

Głównym organizatorem wydarzenia byli nauczyciele języka angielskiego ZSTiO: pani Anna Franczyk-Struzik, pani Anita Iwan – Franczyk, pani Małgorzata Kokot oraz pan  Tomasz Postrożny.

Skip to content