Wspólne kolędowanie

Mimo, że święta Bożego Narodzenia już za nami i wróciliśmy do codziennych obowiązków, to nadal czuć atmosferę tych wyjątkowych dni. Dziś w naszej szkole odbyło się wspólne kolędowanie. Wszyscy razem, uczniowie przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, a także nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej, żeby wspólnie kolędować. 

Przedsięwzięcie koordynował czołowy muzyk naszej szkoły pan Wojciech Dudek wraz ze swoim zespołem, a nad częścią techniczną pieczę sprawowała pani Zofia Pachut. Śpiewanie najpopularniejszych polskich (i nie tylko) kolęd, poprzedzone było modlitwą. Niektórych uczniów ksiądz Rafał Mirosławski pokropił większą ilością święconej wody, tak na wszelki wypadek…

Mamy nadzieję, że ta inicjatywa będzie kontynuowana w następnych latach. W końcu mało która szkoła może pochwalić się tak muzykalnymi i utalentowanymi uczniami.

/E.B/

 
dsc05958 dsc05959 dsc05960 dsc05961 dsc05964

dsc05957

Skip to content