Dzień Babci i Dziadka w 2a

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Wspaniała impreza z okazji tego święta odbyła się w klasie 2 a w dniu 19.01.2017 r.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci zaprezentowały przedstawienie jasełkowe pt. „On jest królem”, wiersze, wiele piosenek i tańców. Na koniec zaprezentowały się klasowe cheerleaderki w dwóch układach tanecznych. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz serca. Na koniec uroczystości dzieci i ich rodzice zaprosili swoich gości na jadalnię do wspólnego kolędowania przy herbatce i ciasteczkach. Spotkanie uświetnił pan Ryszard Wróbel, który pięknie przygrywał podczas tego wielopokoleniowego kolędowania. Atmosfera uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec i teatr mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Nad imprezą czuwała wychowawczyni artystów pani Anna Palacz.

/A.P./

Skip to content