V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

15 grudnia 2016 roku w ZSS nr 3 w Limanowej odbył się V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Święta tuż, tuż”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu miasta Limanowa.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej o tematyce świątecznej z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Praca przebiegała w miłej atmosferze, powstało wiele  oryginalnych prac.

W podsumowaniu konkursu uczestniczył Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda,  Przewodnicząca  Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz, Radna Miasta Limanowa Irena Grosicka oraz Inspektor ds. promocji i sportu w Urzędzie Miasta Limanowa Monika Kempny. Burmistrz pogratulował uczestnikom wspaniałych prac i życzył im dalszych sukcesów, następnie wręczył nagrody i dyplomy.

W konkursie uczestniczyło 25 dzieci. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali Dariusz Lach i Artur Woźniak z klasy I Gb. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Bernadetta Natanek.

img_7345_700x467

Skip to content