III miejsce dla Aleksandry Zapały

Dziewczęta z klasy 6a, Aleksandra Zapała, Izabela Pachut oraz Justyna Milo wzięły dziś (9.12) udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, który odbywał się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa.Konkurs organizowany był po raz czwarty przez nauczycielki Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 – Justynę Klimek, Edytę Rapacz, Anitę Iwan-Franczyk oraz Marię Małuchę.

Dwunastu najlepszych uczniów ze wszystkich limanowskich podstawówek zmierzyło się z 45 minutowym testem, którego tematem przewodnim był sport. Jeszcze w tym samych dniu jury ogłosiło wyniki. 

Naszej uczennicy, Aleksandrze Zapale przypadło miejsce na podium. Wywalczyła 3 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Limanowa.

Opiekę nad uczennicami sprawowała pani Ewa Binek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

/E.B./

dsc_0011 dsc_0003 dsc_0004 dsc_0005 dsc_0007 dsc_0009 dsc_0010

Skip to content