Zwycięstwo Joanny Furtak

Z okazji 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Limanowej odbywały się różne imprezy upamiętniające ten dzień. 10 listopada, po raz piętnasty, odbył się Szachowy Turniej o Puchar Niepodległości. 

W zawodach swoich sił próbowały dzieci i młodzież z okolicznych szkół. Na zakończenie dla zwycięzców i uczestników przewidziane były puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta Limanowa, które wręczyła w imieniu Burmistrza Miasta Jolanta Szyler – kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki. Naszą szkołę reprezentowała silna grupa młodych szachistów: Julia i Alicja Michalik, Dominik i Krystian Wydra, Mateusz Dudek oraz Karol Frączek. Niepokonaną w kategorii open okazała się uczennica klasy I gimnazjum Joanna Furtak

Gratulujemy wytrwałości i hartu ducha!

Skip to content