Bieg Niepodległości

Dzisiaj, tj. 7 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w Biegu Niepodległości organizowanym przez UKS „Patria” w Młynnem. W ten sposób, mimo niesprzyjającej aury, rozpoczęliśmy obchody Święta Niepodległości.

W indywidualnym biegu przełajowym wystartowało siedem osób:
Franczak Gabriela w kat. dziewcząt, rocznik 2006; Kęska Michał i Myszka Sebastian w kat. chłopców, rocznik 2005; Giza Natalia, Michalik Aleksandra, Michalik Jolanta i Michalik Lilianna w kat. dziewcząt, rocznik 2004.
Bezkonkurencyjny w swojej kategorii był Michał Kęska, który ani na chwilę nie oddał prowadzenia w czasie biegu i podobnie jak w dwóch poprzednich latach zajął I miejsce! Równie dzielnie walczył Sebastian Myszka, któremu niewiele zabrakło ( bo zajął IV miejsce ), aby stanąć na podium. Najlepsze wyniki z dziewcząt uzyskały Michalik Lilka  (V miejsce), Michalik Ola (VI) i Michalik Jola (VII). Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Po zakończonym biegu wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nagród i tu szczęściarzami okazali się trzej uczniowie: Michał, Sebastian i Natalia!
Wspólne postanowienie po biegu było takie, że za rok również wystartujemy !!
/J.G.-Ch./
Skip to content