Przyszli bankowcy

24.10.2016 klasa 2b z wychowawczynią Danutą Ługowską mogła z bliska zobaczyć na czym polega praca urzędników bankowych  w Banku Spółdzielczym w Limanowej. Uczniowie obserwowali  w jaki sposób liczone są, pakowane i zabezpieczane pieniądze. Dzięki fotografiom cofnęli się do początków bankowości w Limanowej. Zajrzeli do pomieszczeń, do których obcym osobom wchodzić nie wolno. Dzieci zadawały pytania i uzyskiwały odpowiedzi od różnych osób pracujących na różnych stanowiskach w banku. Drugoklasistom bardzo podobał się gabinet Pana Prezesa, a szczególnie jego fotel  oraz  bankowy sejf. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe gadżety.

Przewodnikiem po banku i osobą, która klasę zaprosiła była pani Sabina Załupska, której serdecznie jeszcze raz dziękujemy.