„Mistrz pięknego czytania”

11.10.2016 r.  biblioteka szkolna  zorganizowała konkurs pięknego czytania dla Gimnazjum – „Mistrz pięknego czytania”  Uczestnicy prezentowali wybrane fragmenty książek, które chcieliby polecić innym. Czytane fragmenty książek to: „Oskar i Pani Róża”, „ Magiczne drzewo”, „ Harry Potter”, „ Dziady”, „Baśnie 1001 nocy”, „ Felix, Net i Nika”, „Więzień labiryntu”, „Zbuntowani”,”Gwiazd naszych wina”, „Mały książę”.

Prezentację oceniali: logopeda Wiesława Steczowicz-Głowacka, polonistka Małgorzata Rychlewska i bibliotekarka Dorota Piórkowska-Zięba.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce – Agnieszka Jankowska kl. 2Ga

2 miejsce – Gabriela Dudek – kl. 3Ga

3 miejsce – Katarzyna Puch – kl. 1Ga

Zwycięzcy będą reprezentować szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu o tytuł „Mistrza pięknego czytania” w ZSS nr 3 w Limanowej.

Nagrody w konkursie ufundowała Księgarnia Nowa w Limanowej.

bez-tytulu bez-tytulu1 bez-tytulu12 bez-tytulu123 bez-tytulu1234

 

 

Skip to content