Klęska Legii Warszawa

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli okazję kibicować na meczu Ekstraklasy. Doping był tak mocny, że piłkarze z Niecieczy pokonali mistrza Polski – Legia Warszawa 2:1. Jedyną bramkę dla Wojskowych zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego Nemanja Nikolić. Gospodarze obydwa gole strzelili natomiast z rzutów karnych.

Mecz uświetnił oficjalne otwarcie nowego stadionu. Dzieci, przystrojone w klubowe szaliki, wiwatowały na cześć zwycięzców. Dla wszystkich było to na pewno niezapomniane przeżycie. Być może w niedalekiej przyszłości będą się chwalić, że widzieli mistrza Polski w akcji. Uczniom, oprócz opiekunów,  towarzyszyli także zawodnicy LKS Płomień Limanowa wraz z prezesem Mirosławem Twarogiem.

Dyrekcja ZSS nr 4 w Limanowej serdecznie dziękuje Państwu Danucie i Krzysztofowi Witkowskim za zaproszenie na mecz i życzy kolejnych spektakularnych sukcesów!

Skip to content