Święto Dzieci w Limanowej

Burmistrz Limanowej mgr inż. Władysław Bieda jak co roku pamiętał o najmłodszych mieszkańcach miasta i z okazji ich święta zorganizował liczne atrakcje, w tym zawody strzeleckie i szachowe. Uczniowie naszej szkoły, nie tylko chętnie wzięli w nich udział, ale też zaprezentowali się znakomicie.

W Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa wzięło udział 75 zawodników z Limanowej, Starej Wsi i Piekiełka. Zawodnicy oddawali serię punktowanych strzałów z karabinku sportowego „SLAVIA”, kaliber 4,5 mm. W kategorii gimnazjalnej II miejsce zajęła Oliwia Kita z klasy 3Gb, natomiast drużyna naszej podstawówki wywalczyła miejsce III.

Równie rewelacyjnie nasi uczniowie zaprezentowali się na Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, do którego zgłosiło się 67 pasjonatów tego sportu. Turniej przeprowadzony został w trzech grupach wiekowych. Po rozegraniu wszystkich partii z zegarem szachowym zostali wyłonieni zwycięzcy. W kategorii dzieci klas 4-6 ZSS nr 4 nie miał sobie równych, jak ilustruje poniższa tabela. Joanna Furtak okazała się mistrzynią, a srebrny medal przypadł Dawidowi Trojanowi.

bez tytułu.bmp

bez tytułu3.bmp bez tytułu1.bmp bez tytułu2

13240633_1749538685262338_4955130772782387538_n

 

Skip to content