III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

„ Matka, matula, mateńka”- to nazwa III międzyszkolnego konkursu recytatorskiego zorganizowanego z okazji Dnia Matki, który odbył się 31 maja 2016 r. w Zespole Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej. W tym roku  konkurs został rozszerzony o Szkoły Podstawowe i do jego udziału organizatorzy zaprosili oprócz szkół limanowskich szkoły sąsiadujące, tj. Niepubliczną Szkołę Podstawową i Niepubliczne Gimnazjum w Piekiełku, Zespół Szkół w Rupniowie i Zespół Szkół w Pasierbcu.

Prezentację oceniało jury w składzie: Paulina Ablewicz-  Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Limanowej; Krystyna Droździkowska – emerytowana nauczycielka języka polskiego oraz logopeda Wiesława Steczowicz- Głowacka.

Rywalizacja przedstawiała  się następująco:

Szkoła Podstawowa:

Jury przyznało dwa I miejsca:

I miejsce: Hubert Guzik kl. 4a –ZSS nr 4 w Limanowej.

I miejsce: Kinga Nawalaniec  kl.6c – ZSS nr 3 w Limanowej.

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Emilia Rząsa kl. 6 – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piekiełku.

Wyróżnienia: 

Faustyna Kapturkiewicz kl. 6 – Zespól Szkół w Rupniowie.

Julia Piechura kl. 6a – ZSS nr 3 w Limanowej.

Gimnazjum:

I miejsce: Izabela Bubula kl. 3b – ZSS nr 4 w Limanowej.

II miejsce: Sandra Sewiło kl. 3 – Zespół Szkół w Pasierbcu.

III miejsce: Wojciech Dyląg kl.2 – Niepubliczne Gimnazjum w Piekiełku.

Wyróżnienia:

Sebastian Przechrzta kl.2a – Zespół Szkół w Rupniowie.

Jagoda Pyrc kl. 3b – ZSS nr 3 w Limanowej

Sponsorami nagród w konkursie byli: Urząd Miasta Limanowa, BS w Limanowej oraz cukiernia „Szarotka” w Limanowej.

DSCN9947 DSCN9951 DSCN9936 DSCN9998 DSCN9974

 

 

Skip to content