Gala osiągnięć Uczniów

20 czerwca w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów limanowskich szkół podstawowych i gimnazjów oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz. 151 najlepszych uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 zdobyli tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych, konkursów tematycznych i wiedzy, czołowe miejsca w rywalizacji sportowej, rozsławiali imię  naszego miasta, poprzez start i zdobycie czołowych miejsc w konkursach artystycznych, przede wszystkim muzycznych, odebrali nagrody. Wśród nich byli także nasi uczniowie. Gromkie brawa otrzymali także mali artyści z zespołu PIKOLO, którzy swoim występem uświetnili galę.

Gratulujemy najlepszym, ich rodzicom i nauczycielom!