Sukcesów ciąg dalszy

6.05.2016 w PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH w LDK zaprezentowały się trzy grupy „BAJTKA”:

  • BAJTEK GRUPA MŁODSZA (dzieci z klas pierwszych i drugiej),
  • BAJTEK GRUPA STARSZA (uczniowie od klasy drugiej do piątej),
  • najstarsza „I CO WY NA TO” z gimnazjum
  • oraz grupa „  ISKIERKI” z klasy 1a przygotowana przez panią Annę Palacz.

Wszystkie trzy grupy „ BAJTKA” uplasowały się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach wiekowych, a grupa „ISKIERKI” otrzymała wyróżnienie! To niebywały sukces młodych aktorów oraz ich opiekunów pani Danuty Ługowskiej i pani Jadwigi Kazany. 

Młodsza grupa „BAJTKA”( Martyna Leśniak, Miłosz Dudek, Ola Furtak, Julita Bartusiak, Monika Trojan, Oliwia Czech z klasy 1b, Karol Frączek, Klaudia Łącka z klasy 1a, Ola Sarapata, Kuba Kuna z klasy2b) miała swój debiut, debiutowały również „ISKIERKI (Asia Gołuszka, Lena Szewczyk, Weronika Stanisz, Klaudia Łącka, Maja Dąbrowska, Oliwia Mączko, Ola Ociepka)

Wszystkim dzieciom i młodzieży  oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/DŁ/

Skip to content