Mistrzowie Matematyki

Już po raz ósmy nauczycielki Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej pani  Jolanta Juszkiewicz i Pani Ewa Ptaszek zorganizowały Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”. Konkurs ten miał na celu rozwijanie zainteresowań matematycznych, kształcenie logicznego myślenia oraz umiejętności bawienia się „królową nauk”.

Dwa pierwsze miejsca przypadły uczniom gospodarzy, natomiast trzecie  miejsce na podium wywalczyła uczennica naszej szkoły Kinga Trojan. ZSS nr 4 reprezentowali również Weronika Fiejtek, Karolina Michalik oraz Kacper Ludwiczek.

Pamiątkowe dyplomy i medale wręczyli Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz oraz Dyrektor ZSS nr 3 w Limanowej Wiesław Wójtowicz.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

bez tytułu1.bmp bez tytułu2. bez tytułu.bmp

 

 

 

 

 

Skip to content