Zaproszenie na obchody

Dyrekcja Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 serdecznie zachęca wszystkich uczniów wraz z rodzicami do udziału w uroczystości 225. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którą organizują władze miasta Limanowa.

We wtorek o godz. 9:00 w bazylice Matki Boskiej Bolesnej zostanie odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny z okazji 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja oraz Dnia Strażaka. Liturgię uświetni śpiew chórzystów z Canticum Iubilaeum.  Główna uroczystość odbędzie się o godz. 10:00 na płycie limanowskiego rynku. W programie wydarzenia m.in. wciągnięcie flagi na maszt z udziałem Stowarzyszenia Historii Ożywionej Jabłoniec 1914 i Związku Strzeleckiego „Strzelec”, koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu orkiestry „Echo Podhala”, program artystyczny w wykonaniu uczniów ZSS nr 3 i salut armatni z ozdobnej armaty wiwatowej wzorowanej na armacie francuskiej z końca XVIII wieku.
Skip to content