Dzień Wiosny w gimnazjum

Nasze gimnazjum powitało wczoraj na wesoło wiosnę, która zawitała już w Polsce na całego. Każda klasa przebrała się na wymyśloną przez siebie modłę: plażowiczów, śpiochów, hipisów, a nawet zamaskowanych osobników.  Uczniowie brali udział w różnych zabawach tj. skoki w workach, bieg z jajkiem, a także grali w piłkę nożną i siatkówkę. Podczas Dnia Wiosny samorząd gimnazjum zbierał pieniądze na akcję charytatywną „Kilometry dobra”, która ma pomóc w leczeniu chorych dzieci z naszego rejonu. Inicjatorem zabawy był samorząd gimnazjum, który ufundował także nagrody.

Serdeczne podziękowania należą się opiekunowi samorządu panu Krzysztofowi Biernatowi, przewodniczącej Katarzynie Kicie oraz Dyrekcji za umożliwienie organizacji zabawy.

/EB/

IMG_8224 IMG_8169 IMG_8196 IMG_8207 IMG_8202 IMG_8241 IMG_8265 IMG_8193

 

Skip to content