Drugie miejsce i wyróżnienie

  1. 04. 2016 odbyły się ELIMINACJE POWIATOWE XXXI FESTIWALU TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”.

Na scenie zaprezentowało się 13 zespołów.
Najstarsza grupa „Bajtka” –„I CO WY NA TO” 3GB zajęła II MIEJSCE prezentując przedstawienie pt. „Kopciuszek szuka księcia”.

Skład grupy:

Aneta Franczak 1GA, Kinga Franczak  1GA, Agnieszka Jankowska 1GA, Magdalena Kociołek 1GA, Gabriela Mucha 1GA, Aleksandra Raczek 1GA, Piotr Majerski 1GA, Aleksandra Biedroń 3GB, Izabela Bubula 3GB, Jakub Czech 3GB, Karol Kubik 3GB, Wojciech Ługowski 3GB, Monika Wilczek.

WYRÓŻNIENIE za przedstawienie pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

otrzymała  GT „BAJTEK” w składzie:

Weronika Franczak 2a, Aleksandra Sarapata 2b,Aleksandra Zimniewska2b, Kinga Trojan 3a, Katarzyna Smoter 3a, Kacper Ludwiczek 3a, JustynaKociołek 4b, Marta Majerska 4b, Michał Giza 4b, Zuzanna Jonak 4b, Natalia Stanisz 4b, Hubert Guzik 4a, Aleksandra Furtak 4a, Emilia Zalewska 5b, Natalia Ptaszek 5b, Jolanta Michalik 5a, Natalia Giza 5a.

Obydwie grupy zaprezentowały wspaniałą grę aktorską, która zdobyła również uznanie jurorów. Dzieciom i młodzieży należą się gratulacje i wielkie brawa.

Skip to content