Bartosz Sułkowski Mistrzem Województwa

Bartosz Sułkowski, uczeń klasy pierwszej naszego gimnazjum, okazał się zdecydowanym liderem na wczorajszych Mistrzostwach Województwa Klas Gimnazjalnych w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Pokonał wszystkich rywali, zdobył złoto i tytuł mistrza. Zawody rozegrane zostały w hali sportowej w ZSS nr 3 w Limanowej, a wzięło w nich udział 33 najlepszych chłopców oraz 38 najlepszych dziewcząt w tej dyscyplinie sportowej. Wspaniale zaprezentowali się także zawodnicy z II Ga: Filip Papież (7.miejsce) oraz Dawid Piechnik (13.miejsce). Wśród dziewcząt 13. miejsce zajęła Julia Odziomek z I Ga, a 4.miejsce Agnieszka Pietrzak z Łopusznej reprezentantka klubu UKS 'Płomień” Limanowa.

Gratulujemy Mistrzowi, zawodnikom oraz trenerom, bez których te osiągnięcia nie byłyby możliwe. Liczymy na dalsze sukcesy!

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego: http://www.mos.limanowa.pl/komunikaty.php?s=1516&strefa=rej&g=w

/EB/

IMG_5837 IMG_5830 IMG_5802 IMG_5793 IMG_5776 IMG_5767 IMG_5711

 

Skip to content