Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie

We wtorek 15.03.2016 r. w Zespole Szkół  Samorządowych nr 4 w Limanowej odbyły się miejsko – gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.  Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor ZSS nr 4 mgr Albert Golonka.

O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 8 drużyn – 4 szkoły podstawowe i 4 gimnazja. Uczniowie najpierw rozwiązywali testy ze znajomości przepisów  ruchu drogowego, a następnie  musieli pokonać tor  sprawnościowy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Limanowej  podkomisarz Daniel Strug.

Wszyscy uczestnicy Turnieju dostali nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa mgr inż. Władysława Biedę. Nagrody wręczyli dyrektor Albert Golonka,  podkomisarz Daniel Strug oraz mgr Zofia Pachut.

Laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach szkół wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, które odbędą w Kasince Małej 27 kwietnia 2016 r.

Klasyfikacja w kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 4 w Limanowej

II  miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 1 w Limanowej

III miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

IV miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej

Klasyfikacja w kategorii Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce      – Gimnazjum nr 4 w Limanowej

II  miejsce   – Gimnazjum nr 1 w Limanowej

III miejsce   – Gimnazjum nr 3 w Limanowej

IV miejsce   – Gimnazjum nr 2 w Limanowej

Klasyfikacja indywidualna w kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce     –  Kacper Koza z ZSS nr 4