Sukces na Rejonowej Gimnazjadzie

W piątek nasza szkoła, wraz  z Małopolskim Szkolnym Związkiem Sportowym w Krakowie, Powiatowym SZS Limanowa oraz ZPO- Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym PL  Limanowa, była współorganizatorem Rejonowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się po 6 zespołów dziewcząt i chłopców z dawnego województwa nowosądeckiego.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał gospodarz – Dyrektor ZSS nr 4 Limanowa pan Albert Golonka, a  z ramienia Małopolskiego SZS Kraków wiceprezes Feliks Piwowar.  W wyniku odprawy technicznej z opiekunami i przeprowadzonym losowaniu ustalono system rozgrywek  do trzech wygranych setów.

Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy z naszej szkoły spisali się rewelacyjnie zajmując pierwsze miejsca, jednocześnie zagwarantowali sobie awans do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy sukcesu młodym sportowcom i ich trenerom!

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1 miejsce        – Gimnazjum 4 Limanowa ( Julia Odziomek, Oliwia Kita)

2 miejsce        – Gimnazjum Gródek nad Dunajcem ( Marlena Sromek, Paulina Bielak, Anna Kłapacz)

3 miejsce         – Gimnazjum Pisarzowa ( Justyna Uryga, Urszula Majoch)

4 miejsce         – Gimnazjum Brunary

5 miejsce         – Gimnazjum Stróże

6 miejsce        –  Gimnazjum Binarowa

 

Klasyfikacja końcowa chłopców

1 miejsce        – Gimnazjum 4 Limanowa ( Bartosz Sułkowski, Filip Papież, Dawid Piechnik)

2 miejsce        – Gimnazjum Słopnice (Michał Kaim, Marcin Gembacz, Wojciech Ranosz)

3 miejsce         – Gimnazjum Stróże

4 miejsce         – Gimnazjum Strzeszyn

5 miejsce         – Katolickie Gimnazjum Nowy Sącz

6 miejsce         – Gimnazjum Klęczany

W uroczystym zakończeniu – zwycięskie  szkoły otrzymały Puchar i dyplomy ufundowane  przez  MSZS Kraków.

DSC_1303 DSC_1306 DSC_1301

Skip to content