Jeżdżę z głową

 1 lutego 2016r. 18 uczniów klasy trzeciej Zespołu Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej rozpoczęło naukę jazdy na nartach, biorąc udział w programie „Jeżdżę z głową”, realizowanym wspólnie przez Województwo Małopolskie oraz Miasto Limanowa .

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy nauki jazdy na nartach. Kurs nauki jazdy obejmuje 8 wyjazdów po 2 godziny 60-minutowych zajęć na stoku. Dzieci dojeżdżają do stacji narciarskiej autobusem pod opieką nauczycieli. W ramach programu wypożyczane są im narty, buty i kaski. Po rozgrzewce uczniowie wyjeżdżają na stok i ucząc się, wspaniale się bawią. Wielu z nich po raz pierwszy ma możliwość jazdy na nartach. Inni doskonalą swoje umiejętności, poznają zasady jazdy na nartach oraz bezpiecznego zachowania się na stoku. Uczą się zdrowej rywalizacji i pomagania sobie w trudnych chwilach. Po zajęciach otrzymują ciepłą herbatę i drożdżówkę finansowaną przez Urząd Miasta Limanowa.

12  3 4 5 6

Skip to content