Awans do zawodów wojewódzkich

9 lutego 2016 r. w Gródku nad Dunajcem odbyły się Mistrzostwa Rejonu szkół podstawowych w tenisie stołowym indywidualnym.

W zawodach wzięło udział 21 chłopców i 19 dziewczyn z czterech powiatów – nowosądecki, gorlicki, nowosądecki grodzki, limanowski. Byli to uczniowie, wyłonieni wcześniej z eliminacji powiatowych. Prawo gry w turnieju miało po 6 najlepszych uczniów i uczennic z każdego powiatu. Mistrzostwa Rejonu były równocześnie eliminacjami do zawodów wojewódzkich(prawo gry w Mistrzostwach Województwa uzyskało 6 najlepszych chłopców i 6 najlepszych dziewcząt). Naszą szkołę reprezentowały 4 osoby, które uzyskały bardzo dobre wyniki:

• Karol Sułkowski – II miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
  • Filip Golonka – V miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
  • Oliwia Kokot – IX miejsce
  • Katarzyna Puch – XVII miejsce

Nasz powiat reprezentowali także zawodnicy UKS „Płomień” Limanowa niebędący uczniami naszej szkoły byli to Dawid Kosmal i Julia Domiter. Zajęli oni pierwsze miejsce w swoich kategoriach.