Mikołajkowy festyn sportowy

3 grudnia br. Zespół Szkół Samorządowych nr 4 w Limanowej odwiedził św. Mikołaj. Na spotkanie z niezwykłym gościem przybyło blisko 300 dzieci przedszkolnych i szkolnych. Uroczystego otwarcia festynu mikołajkowego dokonałDyrektor ZSS nr 4 pan Albert Golonka wraz z w-ce dyrektor panią Dorotą Atłas oraz radnymi miasta Limanowa Janem Winiewskim i Mateuszem Wrońskim. Atrakcjami festynu było dmuchane  miasteczko, turniej tenisa stołowego oraz kiełbaski z grilla. Na zakończenie imprezy wręczono pamiątkowe medale za udział w turnieju tenisa stołowego. Medale wręczali: św. Mikołaj, pani Jolanta Szyler – kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu  Miasta Limanowa, Radni Rady Miasta oraz Dyrekcja Szkoły.

Sponsorami imprezy były: Delikatesy Centrum Łososina Górna, Laskopol, OSM Limanowa, BDART, Ciastkarnia „Jaś”, Rada Rodziców ZSS nr 4 w Limanowej.

Skip to content