Kuratoryjne konkursy przedmiotowe

Za nami pierwszy etap konkursów przedmiotowych dla małopolskich gimnazjalistów. Do etapu rejonowego kwalifikuje się nie więcej niż 800 uczniów z najlepszymi wynikami. Jest to znikomy procent z ponad 100 tysięcznej rzeszy gimnazjalistów z Małopolski. Z dotychczasowych informacji wynika, że do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Daria Kokot- historia, Monika Wilczej- język angielski, Jakub Czech-fizyka, Daria Kokot – matematyka, Wojciech Ługowski i Dawid Wiewiórski – informatyka. Czekamy jeszcze na wyniki z geografii. Etap rejonowy wyłoni 200 najlepszych uczniów z Małopolski.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie do konkursów. Życzymy powodzenia  Gratulujemy też pozostałym uczestnikom etapu szkolnego, bo mimo, że mieli mniej szczęścia, wykazali się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami.

Skip to content