Bądź bezpieczny na drodze

Uczniowie naszego  Gimnazjum:  Piotr Twaróg, Jakub Dudek, Szymon Dębski oraz Kinga Sułkowska, Kinga Ptaszek, Kamila Pałka,  brali udział w I Edycji Małopolskiego Konkursu Filmowego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pn. „Bądź bezpieczny na drodze”.  Celem konkursu było kształtowanie właściwych nawyków i zachowań dzieci i młodzieży na drodze, oraz uświadomienie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

16 listopada przedstawiciele uczestników konkursu wraz z nauczycielem brali udział w gali finałowej I Edycji Konkursu Filmowego „Bądź bezpieczny na drodze” w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.  Uczestniczyli również w konferencji prasowej mającej na celu podniesienie poziomu publicznej świadomości w odniesieniu do zasięgu problemu wypadków na drogach. Powręczeniu nagród uczniowie wzięli  w Road Show, programie edukacyjnym dla młodzieży z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Galeria na Facebook-u 

Skip to content