Święto Patrona Szkoły-Święto Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole miały miejsce obchody Święta Edukacji Narodowej połączone z obchodami Święta Patrona Szkoły Jana Kantego.

Gośćmi uroczystości byli Burmistrz Miasta Limanowa pan Władysław Bieda, ks Proboszcz Kazimierz Fąfara, przewodniczący rady osiedlowej pan Marcin Gałuszka oraz rodzice. Szczególnie miło było nam w tym dniu gościć emerytowanych nauczycieli. Uroczystość zapoczątkowała msza święta, po której odbyła się akademia. W jej trakcie Dyrektor Szkoły pan Albert Golonka wręczył nauczycielom nagrody za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej, a uczniowie klasy pierwszej gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie obejrzeliśmy część artystyczną w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowaną pod kierunkiem pani Jolanty Pawlik oraz pana Wojciecha Dudka.

Skip to content