Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu

Nasza szkoła, jako jedna ze 120 szkół podstawowych w Polsce, zakwalifikowała się do udziału w bezpłatnym projekcie„Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”.

W dniu 12.10.2015 r. uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w zajęciach warsztatowych w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – prewencyjnej „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”. Za udział w kampanii ogólnopolskiej Szkoła Podstawowa uzyskała certyfikat. Celem dwugodzinnych zajęć warsztatowych była ochrona małoletnich przed zagrożeniami wiążącymi się z korzystaniem z Internetu. Głowna tematyka zajęć obejmowała naukę postaw związanych z dbaniem o własne bezpieczeństwo w sieci. Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Projekt realizowany jest przez Fundację dla Kultury.pl

Fotorelację można zobaczyć na stronach:
http://ambasadorzy.kulturaonline.pl/baza_wiedzy/kulturaonline-22473
https://www.facebook.com/AmbasadorzyBezpiecznegoInternetu?ref=hl

Opracowała: E. Orzeł- Pociecha psycholog

Skip to content