Sukcesy

Rok szkolny 2017/2018 

 

 

 

 

 

Grupa teatralna „Bajtek”w finale 33. Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”.

 

 

 

 

 

Magdalena Kociołek, Piotr Majerski, Gabriela Mucha, Agnieszka Jankowska, Kinga Franczak, Jakub Dudek, Kamil Matyszczak i Aleksandra Raczek – II miejsce na XXV Wojewódzkim Przeglądzie-Konkursie „Bliżej świata”.

 

 

 

 

 

 

Filip Golonka, Konrad Bącio i Karol Sułkowski – udział w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym. 

 

 

 

 

 

Agnieszka Jankowska – I miejsce na Wojewódzkim Konkursie – Polscy Laureaci Nagrody Nobla

 

 

 

 

 

Izabela Pachut, Aleksandra Michalik, Krystian Ptaszek, Rafał Jurowicz – udział w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 

 

 

 

 

Joanna Furtak – I miejsce w powiatowym konkursie „Z mitologią za pan brat”, liczne sukcesy szachowe m.in. V miejsce na Mistrzostwach Europy w Szachach Błyskawicznych , Srebrny medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów oraz zdobycie szachowej kategorii centralnej i tytułu kandydatki na mistrzynię krajową.

 

 

 

 

 

Aleksandra Zapała – finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

II miejsce na Dziecięcej Triadzie Artystycznej – Prezentacje taneczne.

 

 

 

 

 

Grupa teatralna „Bajtek” – I miejsce na eliminacjach powiatowych 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK 2018

 

 

 

 

 

I miejsce Pikolo, II miejsce Trio – na II części Dziecięcej Triadzie Artystycznej -„Śpiewające Dzieci”.

 

 

 

 

 

Julia Matras –  najlepszą zawodniczką wojewódzkich finałów małopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

 

 

 

 

Karol Sułkowski, Filip Golonka, Miłosz Sawczak – zawodnicy UKS Płomień Limanowa zdobyli tytuł Drużynowych Wicemistrzów Polski w tenisie stołowym w kategorii młodzików. 

 

 

 

 

 

Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali Albert Golonka, Filip Golonka, Bartosz i Karol Sułkowscy oraz Konrad Bącio.

 

 

 

 

 

Łucja Guzik zajęła III miejsce na XI Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów wszystkich specjalności „Mały czy duży wirtuoz?” oraz otrzymała wyróżnienie specjalne na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym „Vivaldi 340”.

 

 

 

 

 

Jacek Twarógbrąz na II Otwartych Mistrzostwach Nowego Sącza o Puchar Prezydenta Miasta  na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, złoto na XX zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz I miejsce na Mistrzostwach Powiatu w pływaniu.

 

 

 

 

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej został uznany za najlepszą szkołę w powiecie limanowskim w VIII edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”

 

 

 

 

 

I miejsce w IV Międzyszkolnym Pięcioboju Języka Angielskiego zajęła drużyna z ZSP nr 4 – Mariusz Sułkowski, Kamil Matyszczak oraz Jakub Dudek.

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Gabriela Dudek i Daria Kokot zostają posłankami na XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

 

 

 

 

 

I miejsce w Dziecięcej Triadzie Artystycznej dla grupy „Bajtek”

 

 

 

 

 

Daria Kokot i Michał Jonak zostali finalistami kuratoryjnego konkursu informatycznego.

 

 

 

 

 

Karol Sułkowski stanął na 3 stopniu podium w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików.

 

 

 

 

 

Daria Kokot, uczennica klasy III gimnazjumzostał laureatką kuratoryjnego konkursu matematycznego.

 

 

 

 

 

Michał Giza zajął I miejsce w kategorii szkół podstawowych, a Julia Golonka zajęła III miejsce na XIV Powiatowym Konkursie Poezji ks. Jana Twardowskiego zatytułowanym ” Śpieszmy się kochać ludzi…” w Laskowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daria Kokot, uczennica III klasy gimnazjum, zdobyła I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej.

 

 

 

 

 

Bartosz Sułkowski, uczeń II klasy gimnazjum:

  • zajął III miejsce w I Grand Prix Polski kadetek i kadetów w tenisie stołowym,
  • został powołany do Kadry Narodowej Juniorów PZTS,
  • zajął III miejsce w II Grand Prix Polski kadetów w tenisie stołowym,
  • wyróżniony Nagrodą Burmistrza Miasta Limanowa za wysokie wyniki w sporcie.

dsc_03001

 

 

 

 

Joanna Furtak, uczennica I klasy gimnazjum, zajęła I miejsce w XV Szachowym Turnieju o Puchar Niepodległości.

bez-tytulu3

 

 

 

 

 

Agnieszka Jankowska zajęła I miejsce, a Magdalena Kociołek II miejsce w XV Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej w Limanowej.

80a7b4a8acbe7485caab8b6e1cb4d3391af2cef6

 

 

 

 

 

 Rok szkolny 2015/2016

Mariusz Sułkowski, uczeń klasy I gimnazjum, zdobył tytuł MŁODEGO MISTRZA ORTOGRAFII w I Limanowskim Dyktandzie.

Autor: Bogdan Skrzekut

Joanna Furtak, uczennica klasy 6 szkoły podstawowej, zajęła I miejsce w Powiatowych Zawodach Szachowych w Limanowej oraz została finalistką przyrodniczego konkursu kuratoryjnego .

bez-tytulu6

 

 

 

 

 

Bartosz Sułkowski, uczeń I klasy gimnazjum, jest reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej w tenisie stołowym, otrzymał tytuł Sportowca Roku 2015 Sądecczyzny, Ziemi Limanowskiej i Ziemi Gorlickiej (II miejsce) oraz został Mistrzem Województwa Klas Gimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym.

Bartek-Kopiowanie-1-768x643

 

 

 

 

 

Monika Wilczek, uczennica III klasy gimnazjum, zdobyła I miejsce w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im Jana Pawła II w Limanowej.

12696241_522666884574707_1274977308_n

Karol Sułkowski, uczeń klasy czwartej oraz Filip Golonka, uczeń klasy trzeciej, awansowali do zawodów wojewódzkich w Mistrzostwach

Rejonu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

SONY DSC

 

 

 

 

 

Wojciech Ługowski, uczeń klasy III gimnazjumzostał finalistą kuratoryjnego konkursu informatycznego.

1380619_296600567217198_5757739204530401918_n

 

 

 

 

 

I miejsce – Kinga Trojan, Weronika Fiejtek, Kacper Ludwiczek oraz III miejsce –  Katarzyna Michalik, Katarzyna Smoter, Karol Gołuszka w IV Międzyszkolnym Turnieju „Opowieści zza kurtyny”.

IMG_2353

 

 

 

 

 

W I części DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ – „MAŁY KONKURS RECYTACJI” – Hubert Guzik zajął  I miejsce, a  Aleksandra Furtak  III miejsce.

W II części DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ –„ŚPIEWAJĄCE DZIECI” – Zespół PIKOLO zajął I miejsce, TRIO II miejsce, a Ola Zimniewska wyróżnienie.

WP_20160422_12_41_04_Pro

WP_20160406_010

 

 

 

 

 

Potrójny sukces BAJTKA w III części „DZIECIĘCEJ TRIADZIE ARTYSTYCZNEJ”  organizowanej przez Limanowski Dom Kultury oraz Urząd Gminy w Limanowej. Wszystkie trzy grupy „ BAJTKA” uplasowały się na pierwszych miejscach w swoich kategoriach wiekowych, a grupa „ISKIERKI” (przygotowana przez panią Annę Palacz) otrzymała wyróżnienie! To niebywały sukces młodych aktorów oraz ich opiekunów pani Danuty Ługowskiej i pani Jadwigi Kazany.

00006.MTS_20160506_192153.968

 

 

 

 

 

Drugie miejsce i wyróżnienie na ELIMINACJACH POWIATOWYCH XXXI FESTIWALU TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”.