Śpiewające dzieci

Znowu sukces na Triadzie –„Śpiewające dzieci”

22.04.2016 W LDK ODBYŁA SIĘ II CZĘŚĆ DZIECIĘCEJ TRIADY ARTYSTYCZNEJ -„ŚPIEWAJĄCE DZIECI”.

W konkursie z naszej szkoły wzięły udział trzy zespoły:

NUTKI w składzie: Julita Bartusiak, Oliwia Czech, Aleksandra Furtak, Martyna Leśniak, Monika Trojan z klasy 1b,

PIKOLO w składzie: Gabriela Franczak, Marta Majersta, Michał Giza, Natalia Stanisz z klasy 4b,

TRIO w składzie: Kinga Franczak, Agnieszka Jankowska, Magdalena Kociołek z klasy 1Ga,

oraz solistka Aleksandra Zimniewska z klasy 2b.

Zespół PIKOLO zajął I miejsce, TRIO II miejsce, a Ola Zimniewska wyróżnienie.

Wszystkie zespoły oraz nasza solistka Ola zaprezentowały wysoki poziom,  co będzie można sprawdzić  oglądając relację video z przebiegu konkursu na stronie internetowej LDK.

Szczególne brawa należą się zespołowi NUTKI Z KLASY 1B, ponieważ był to ich debiut.

Wszystkie dzieci są członkami GRUPY TEATRALNEJ BAJTEK, dlatego ich sukces to również sukces BAJTKA i pań prowadzących Danuty Ługowskiej oraz Jadwigi Kazany.