Słodki kiermasz mikołajkowy

Koordynatorkami całego przedsięwzięcia były panie Dorota Piórkowska-Zięba oraz pani wicedyrektor Dorota Atłas.

Szczególne podziękowania składamy mamom, które przygotowały wspaniałe wypieki!

W akcję zaangażowały się:

Karolina Golonka, Mariola Grzelak, Monika Zimniewska, Renata Jurek, Marzena Puch, Paulina Kowalska, Magdalena Wilczek, Anna Wilczek, Małgorzata Zelek, Katarzyna Stanisz, Dorota Kaletka,  Edyta Leśniak, Justyna Bartusiak, Irena Malec, Wiesława Ryś, Bogumiła Lach.