Rekord dla Niepodległej

Uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły dołączyli dziś do akcji Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej – „Rekord dla Niepodległej”. W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaśpiewaliśmy wspólnie  4-zwrotkowy hymn narodowy. Efekt można podziwiać na filmie, nagranym przez pana Roberta Jonaka, któremu serdecznie dziękujemy!

Do akcji dołączyło ponad 4,8 mln uczniów i niemal 470 tys. nauczycieli i pracowników oświaty z ponad 24 tys. przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych.  Co ciekawe, w akcję zaangażowali się także uczniowie i nauczyciele ze szkół polonijnych na całym świecie.

Brawo rodacy!