Rada rodziców

Maria Guzik

Agnieszka Golonka

Barbara Wilczek

W skład klasowych rad rodziców wchodzą: Maria Radzik, Barbara Wilczek, Natalia Wideł (przedszkole), Karolina Golonka (klasa „0”), Dorota Wójtowicz (kl. 1a), Edyta Wyżycka (kl. 1b), Anna Wideł (kl. 2a), Mariusz Szczurek (kl.2b), Paulina Kowalska (kl. 3a), Halina Mączko (kl. 4a), Magdalena Trojan (kl. 4b), Barbara Franczak (kl. 5a), Agnieszka Golonka (kl.5b), Maria Matras (kl. 6a), Agata Kęska (kl.7a), Małgorzata Jonak (kl. 7b), Małgorzata Wiewiórska Giza (kl. 8a), Irena Ptaszek (kl. 8b), Maria Guzik (kl. 3Ga), Jarosław Jurek (kl. 3Gb).

Przewodnicząca Agata Kęska wraz z Prezydium Rady Rodziców dziękuje za dotychczasowe wpłaty w tym roku szkolnym, jednocześnie przypomina, że wpłaty wynoszą 50 zł na rok na rodzinę. Pieniądze przeznaczone są m.in. na organizację konkursów, wspieranie talentów, nagrody rzeczowe, organizację imprez okolicznościowych itp.