Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

W poniedziałek  27.03.2017 r. w Zespole Szkół  Samorządowych  nr 4 w Limanowej odbyły się miejsko – gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 8 drużyn – 4 szkoły podstawowe i 4 gimnazja.
Uczniowie najpierw rozwiązywali testy ze znajomości przepisów  ruchu drogowego następnie  musieli pokonać tor sprawnościowy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Limanowej  podkomisarz Daniel Strug. Do konkursu uczniów przygotowywała pani Zofia Pachut.

Wszystkim uczestnikom Turnieju zostały wręczone nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa mgr inż. Władysława Biedę, nagrody wręczyli dyrektor ZSS nr 4 w Limanowej Albert Golonka i podkomisarz Daniel Strug,

Laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach szkół wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, które odbędą w Kasince Małej 25 kwietnia 2017 r.

Klasyfikacja w  kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 4 w Limanowej

II  miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej

III miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 1 w Limanowej

IV miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej

Klasyfikacja w  kategorii Szkół Gimnazjalnych:

I miejsce      – Gimnazjum nr 1 w Limanowej

II  miejsce   – Gimnazjum nr 2 w Limanowej

III miejsce   – Gimnazjum nr 4 w Limanowej

IV miejsce   – Gimnazjum nr 3 w Limanowej

Klasyfikacja indywidualna w kategorii Szkół Podstawowych:

I miejsce     –  Krystian Ptaszek  z ZSS nr 4