II miejsce naszych zawodników w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

W dniu 18.05.2017 r. na stadionie LKS Gorce Kamienica odbył się turniej piłki nożnej „6” piłkarskie chłopców ur. w 2004 i młodszych o mistrzostwo Powiatu Limanowskiego. Organizatorem zawodów był ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów: ZPO Słopnice, SP 4 Limanowa, SP 1 Mszana Dolna, SP Jodłownik, SP Mordarka, SP Konina, SP Jurków, SP Stronie, SP Ujanowice, SP 1 Mszana Górna , SP Tymbark , SP1 Kamienica.

Nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na drugiej pozycji, przegrywając z drużyną z Tymbarku.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!