Baza noclegowa

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej oferuje nowoczesną bazę noclegową w sercu Beskidu Wyspowego. Szkoła znajduje się 7 km od centrum Limanowej, tylko 60 km od Krakowa, 85 km od Zakopanego i 65 km od Krynicy. Okolice obfitują w liczne zabytki oraz atrakcje przyrodnicze. W okresie letnim turystów przyciągają górskie wycieczki po Beskidzie Wyspowym i Gorcach, zarówno piesze, jak i rowerowe, w zimie narciarstwo zjazdowe i biegowe.

Do dyspozycji gości przekazujemy 150 miejsc noclegowych ze wspólnymi łazienkami, kuchnię wraz ze stołówką i salę gimnastyczną. Ponad to, na terenie placówki znajduje się siłownia na świeżym powietrzu oraz dwa boiska sportowe „Orlik (do piłki nożnej i wielofunkcyjne). W  świetlicy znajduje się telewizor oraz „magiczny dywan” z pełnym oprogramowaniem.

Dla naszych gości udostępniamy także darmowe WI-FI.

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane!

Cennik: nocleg + wyżywienie (4 razy dziennie) – 60 zł/osoba (możliwość negocjacji cen)

Kontakt: 18 337 60 37 lub +48 533 573 673