Bajtek najlepszy w Prezentacjach Artystycznych!

10 maja 2017 roku w Limanowskim Domu Kultury odbył się kolejny, ostatni już etap Dziecięcej Triady Artystycznej 2017 – Prezentacje Artystyczne.

Komisja w składzie:

– Wiesława Frączek – instruktor plastyk
– Mieczysław Filipczyk – aktor Teatru Robotniczego w Nowym Sączu

przyznała:

W kategorii II:

I miejsce oraz Grand Prix Prezentacji Artystycznych otrzymuje grupa Bajtek gr. młodsza z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 w Limanowej z przedstawieniem „Nie ma tego złego…”

W kategorii III:

I miejsce otrzymuje grupa Bajtek gr. starsza z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 4 w Limanowej z przedstawieniem „Czarodziejski fikołek, czyli to nie moja sprawa”.

Obydwie grupy zaprezentowały się wspaniale. Na pochwałę zasługują Ola Furtak (2b) i Karol Frączek (2a) z młodszej grupy teatralnej „Bajtka”, którzy musieli wcielić się w role nieobecnych w tym dniu kolegów.

Grupami opiekują się panie Danuta Ługowska i Jadwiga Kazana.

Dzieciom i opiekunom gratulujemy!

nagrania video z Pezentacji dostępne na stronie LDK Limanowa: