Sukces na konkursie recytatorskim w Laskowej

W dniu dzisiejszym, tj.09.03.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Turystyki w Laskowej, odbył się XIV Powiatowy Konkurs Poezji ks. Jana Twardowskiego zatytułowany ” Śpieszmy się kochać ludzi…” Organizatorem, jak co roku, był Zespół Szkół w Laskowej.

Uczniowie występowali w dwóch kategoriach -szkoła podstawowa i gimnazjum. Opiekę merytoryczną nad naszymi uczestnikami sprawowała pani Małgorzata Rychlewska.

Naszą szkołę reprezentowali  – Michał Giza  kl. V b  z utworem ” O ptakach niebieskich” oraz   Julia Golonka z kl. II GA ” O miłości”.

Michał Giza w swojej kategorii zajął I miejsce . Julka Golonka również zawalczyła o siebie i zdobyła III miejsce. Konkurencja była duża, ale daliśmy radę.

Wspomnieć należy, iż konkurs swoja osobą zaszczycił Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Jan Puchała.

Jeszcze raz zwycięzcom serdecznie  gratulujemy i prosimy o więcej.